Rafting

Rafting nedir? Rafting gruplar halinde 8 ve 10 kişilik şişme botlarla akarsu üzerinde belirlenmiş parkur ve zorluk sınıfına göre amatör ve profesyonel olarak yapılan spor aktivitesine rafting denir. Antalya Rafting Turları ve rafting sporu hakkında bizlere sıkça sorduğunuz sorulara cevap veriyoruz. Türkiye’nin en güzel rafting parkurlarına ev sahipliği yapan Köprülü Kanyon’da her mevsim ve haftanın her günü rafting turları düzenliyoruz. Rafting hakkında detaylı bilgilere yer verdiğimiz sitemizde güvenli turlara katılırken en çok nelere dikkat etmeniz gerektiği, katılım şartları, rafting yaş sınırı, su debisi ve sıcaklığı gibi konulara ve daha fazlasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Rafting Turu

Rafting Turu dünyada ve Türkiye’de gün geçtikçe popülerliği artmaktadır. Adrenalin severler akarsuların hırçınlığını ve yeni yerleri keşfetmek için rafting turlarına katılırlar. Rafting turu 6 ila 12 kişilik botlarda gruplar haline yapılmaktadır. Türkiye’de günübirlik en yoğun ve ünlü rafting turları Antalya köprülü kanyon, Köprüçay’da düzenlenir. Rafting Turu Heyecanı ve eğlenceyi aynı anda yaşatır. Aileniz ve arkadaş grubunuzla birlikte güvenle rafting turuna dahil olabilirsiniz. Antalya’da rafting turuna katılmak oldukça kolaydır. Yollarının gidilebilir olması, Antalya merkeze ve ilçelerine yakınlığı sebebiyle kolayca ulaşım sağlanır. Köprülü Kanyon tarihi köprüsünün muazzam görüntüsü eşliğinde sizde rafting turuna katılarak gününüze farklı bir heyecan katın.


Rafting Nehir Turları

Antalya Köprü çay’da gün boyunca yapılan bir rafting gezisi, maceracı ve yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. Ailenizle severek ve güvenle zaman geçirebileceğiniz en güzel aktiviteler arasında yer almaktadır. rafting zorluk derecisinin 1, 2, 3 olması sebebiyle kolay ve eğlenceli anlar geçirirsiniz. Nehirde rafting yaparken bir yandan’da doğanın o muhteşem manzarası arasında tarihede yolculuk yapma imkanınız olacaktır. Paket ve fiyat bilgileri almak için lütfen İLETİŞİM bölümünden detayları alınız.0 534 462 87 56