Hakkımızda

Adrenalin tutkunlarının heyecan verici vazgeçilmez sporu olan rafting için sizlere müracaat edebileceğiniz en iyi adresi sunuyoruz. Macera ve doğa severler için en iyi imkan ve koşulları sağlayarak sporun tadını çıkarmalarını sağlıyoruz. Doğayla içi içe en keyifli şekilde vakit geçirebilmeniz için sizlere hizmet vermekteyiz. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz turizm sektöründe sizlerin taleplerine en ideal şekilde karşılık vermek adına çalışmaktayız. Şirketimizin ekipmanlari uluslar arası rafting ve su sporu standartlarina uygundur.Rafting ve su sporu konusunda turizm bakanlığından alınmış sertifikalarimiz mevcuttur. Şirketimizde çalışan rehberlerimizin milli eğitim bakanlığı tarafından verilmiş rafting ehliyetleri vardır. Şirket olarak prensibimiz turlarda önce müşteri güvenligi daha sonra müşteri memmuniyeti göz önünde bulundurmaktayiz.


Rafting turuna gelen katılımcıların daha aksiyonlu bir tur yaşamaları adına turları yaş gruplarına ayırıyoruz. Kendi rafting gruplarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz veya sayı olarak yetersiz olsanız dahi biz sizin için en uygun rafting gurubunu oluşturuyoruz. Bu şekilde Antalya Köprülü Kanyonda daha eğlenceli bir rafting turu geçirmenizi sağlıyoruz.


Antalya turizm sektöründe aktif olarak faaliyet göstererek sizlere uzman ekibimizle profesyonel hizmetler sunmaktayız. Müracaat edebileceğiniz en ideal rafting firması olarak yıllardır aktif olarak çalışmaktayız.Sizlere hizmet verdiğimiz bölgede en ideal rafting yapacağınız alanlarda hizmet vermekteyiz. Firmamız düzenlediği rafting turları ile sizlere keyifli ve heyecan dolu vakitler yaşatmaktadır. Aynı zamanda çadır kampalanları organize ederek her türlü ihtiyacınıza karşılık vermekteyiz. Geniş yelpazede sizlere sunduğumuz imkanlarla doğanın tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

 

Hizmet verdiğimiz alanda ve bölgemizde sizlere en ideal ve pratik hizmetleri sunuyoruz. Gündelik hayatın karmaşası ve yoğunluğundan uzaklaşabileceğiniz, iş hayatının stresini üzerinizden atabileceğiniz doğayla iç içe ve adrenalini yüksek rafting sporu için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Rafting hizmetlerini sizlere en uygun ve avantajlı koşullarda sağlamanın yanı sıra makul fiyatlarla taçlandırmaktayız. Memnuniyeti güvence ettiğimiz hizmetlerimizden istifade edebilmeniz için aradaki engelleri ortadan kaldırmaktayız. Firma olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.