Transfersiz Köprülü Kanyon Rafting Turu

Kendi araçlarıyla Antalya Manavgat ilçesinin beşkonak beldesine bağlı Köprülü Kanyon Milli Parkına gelecek müşterilerimiz günübirlik normal rafting programımıza dahil olmak istiyorlarsa saat 11 ve 12 arasında Çınar Rafting bitiş noktamızda buluşmayı tavsiye ediyoruz.

 

Başka saatlerde Köprülü Kanyonda olabilecek müşterilerimiz arayıp o güne ait rafting programının durumuyla ilgili bilgi alması gerekiyor. Köprülü Kanyon bölgesini bilmeyen müşterilerimizin Çınar rafting bitiş noktamızı bulabilmeleri için rezervasyon esnasında bölge sorumlumuzun iletişim bilgilerini veriyoruz. Müşterilerimiz henüz yoldayken bölge sorumlularımızda irtibatta oluyorlar, hem yol tarifini alıyorlar hemde sorumlularımız müşterilerimizi o bölgede karşılıyor.

 

Çınar rafting bitiş noktasında buluşma sağlandıktan sonra müşterilerimiz araçlarını park ediyor, kabinlerde kıyafetlerini değiştiriyor, Köprülü Kanyon rafting turu için gerekli ekipmanlardan can yeleği, kürek ve kasklarını alıyorlar. Profesyonel rehberlerimiz tarafından Köprülü Kanyon rafting turu hakkında bilgilendirme verildikten ve sigorta formları imzalandıktan sonra bizim araçlarımızla Çınar rafting başlangıç noktasına gidiliyor. 14 km Köprülü Kanyon parkuru su üzerinde molalar ve animasyonlarla beraber yaklaşık iki buçuk saat sürüyor. Rafting turu bitince müşterilerimiz Çınar Rafting bitiş noktasındaki restoranımızda yemeklerini alıyorlar. Köprülü Kanyon rafting turu esnasında çekimleri yapılan fotoğraflar sergilendikten ve dvd video çekimi izlendikten sonra günübirlik Köprülü Kanyon Rafting Turu tamamlanmış oluyor.

İLETİŞİM

 

ADRES: Beşkonak Köprülü Kanyon Manavgat/ANTALYA

 

GSM: 0534 462 87 56

 

MAİL: [email protected]